UR & KLOCKOR / Bordsur / Biblioteksur 10649030
nr 1064 9030
Biblioteksur
1900-tal, höjd: 25 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 24 oktober 2016
kl 20:48:14
21/10 12:04:31
100 kr
24/10 19:42:41